Středa 13 Leden 2016

facebook twitter google plus rss

Můj osobní blog, je pro mě místo kde prezentuji svůj názor a pohled na věc.

Banner
Banner

Affiliate marketing

Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 

Už jsem si myslel, že se to snad ani nikdy nestane, ale stalo se. Společnost Invia, jeden z předních prodejců dovolené spustil konečně po letech novou verzi affiliate programu. První návštěva znamená oproti původní verzi doslova šok a to v dobrém slova smyslu.

Affiliate marketing

Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 

Když někdy pročítám podmínky affiliate programů a zkoumám produkt, který se bude propagovat, tak vážně pochybuji o strategii win-win. Dnes bych vám rád ukázal program, který je podmínkami, přístupem, produktem, provizemi a výplatou jeden z těch, kde win-win podle mého názoru bude fungovat.

Affiliate marketing

Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 

Affiliate program obchodu Kokiskashop který jsem objevil, nabízí pár zajímavých možností, které by bylo dobré využít. Líbí se mi velký výběr zboží, všechno skladem, dobré hodnocení na Heuréce a u některého zboží jedny z největších provizí na trhu.

Affiliate marketing

Hodnocení uživatelů: / 5
NejhoršíNejlepší 

Tuto otázku najdete na webu poměrně často a odpověď na ní není úplně jednoduchá. Internetoví podnikatelé se dost často přiklánějí k závěru, že velký web vydělá víc než několik malých webů. Já jsem si dnes pro vás připravil statistiku jednoho z malých webů a posuďte sami, jestli by deset takových malých webů neudělalo zajímavý roční zisk.

Affiliate marketing

Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 

Tak tu máme pozvánku na další webinář s affiliate ikonami, jde o další online pokec v rámci běžícího programu Affiliate Mystery. První webinář byl super a tak byste si neměli nechat ujít i ten další.

Affiliate marketing

Více článků...

Strana 1 z 8

Začátek
Předchozí
1
Jak napsat ebook
Esho Ebook

Nové komentáře

Výběr webhostingu je při stavbě webu velmi důležitý...

Placla a Kupčlánek s novým vedením zavádí FB Share, nová metrika hodnocení webů.

Jak asi již víte, služby Kupčlánek a Placla změnili majitele. S touto změnou přichází i nová metrika hodnocení webů, kterou v systémech najdete. O co vlastně jde? Kde tuto metriku najdete? A hlavně bude to vůbec k něčemu dobré?

Kdo jsem já?

foto blog Jsem člověk, který má několik koníčků a směrů zájmu. Mezi tyto patří tvorba webu, internet, cestování, jídlo, fotografie a v neposlední řadě auta. Koníčků je dost a času na ně není vždy tolik, kolik bych si představoval. Zde na blogu najdete můj osobní názor na věci, co mě nějak zaujmou a chci je publikovat veřejně.

Jak jsem právě zjistil, práce pomocí pomodoro jsem vůbec neznal a přesto ho používám

Právě jsem se přes několik blogů proklikal k článku o pauzách při práci, kde člověk využívá techniku „pomodoro" . Tak já jsem zatím pomodoro znal tak maximálně jako výbornou odrůdu rajčat, ale to je tak asi vše. Jak jsem se ale začetl, zjistil jsem, že vlastně přesně takto pracuji už několik let, že je to ale pomodoro, jsem skutečně netušil.