Středa 13 Leden 2016

facebook twitter google plus rss

Můj osobní blog, je pro mě místo kde prezentuji svůj názor a pohled na věc.

Banner
Banner
Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 
Tweet

Tak tu máme pozvánku na další webinář s affiliate ikonami, jde o další online pokec v rámci běžícího programu Affiliate Mystery. První webinář byl super a tak byste si neměli nechat ujít i ten další.

Před časem jsem psal o prvním velmi povedeném on-line webináři, kde jste mohli poslouchat a klást své otázky on-line třem ikonám Českého affiliate. V prvním webináři se sešel Tomáš Dekan, František Szabó a Mario Roženský. Psal jsem o něm zde.

A máme tu pozvánku na další takový on-line webinář, který bude už zítra. Takže si zapište do diáře, čtvrtek 16. 1. od 19:00 sledovat on-line webinář affiliate mystery. Tentokráte bude webinář pod taktovkou Tomáše Dekana, Františka Szabó a jako hosté budou zítra přizvání dva lidé, kteří se účastní kurzu Affiliate Mystery.

Čtvrtek 16.1.2014 od 19:00

Mimo povídání o budoucích trendech affiliate a o tom jaký bude affiliate rok 2014 se těším právě na ty dva lidi z programu Affiliate Mystery, jsem zvědav, kdo přijde, mám svůj tajný tip, protože některé lidi co do programu šli znám a i když to nejsou v affiliate úplní zelenáči, tak si program zatím chválí. No uvidíme zítra. Já si čas určitě udělám, protože poslední webinář affiliate mystery byl moc fajn, tak přijďte posedět.

Komentáře   

 
Primelinks
0 #1 Primelinks 2014-02-10 02:27
Sice jsem sledoval jen ze záznamu, ale stálo to za to !
Citovat
 

Affiliate marketing

Jak napsat ebook
Esho Ebook

Nové komentáře

Výběr webhostingu je při stavbě webu velmi důležitý...

Placla a Kupčlánek s novým vedením zavádí FB Share, nová metrika hodnocení webů.

Jak asi již víte, služby Kupčlánek a Placla změnili majitele. S touto změnou přichází i nová metrika hodnocení webů, kterou v systémech najdete. O co vlastně jde? Kde tuto metriku najdete? A hlavně bude to vůbec k něčemu dobré?

Kdo jsem já?

foto blog Jsem člověk, který má několik koníčků a směrů zájmu. Mezi tyto patří tvorba webu, internet, cestování, jídlo, fotografie a v neposlední řadě auta. Koníčků je dost a času na ně není vždy tolik, kolik bych si představoval. Zde na blogu najdete můj osobní názor na věci, co mě nějak zaujmou a chci je publikovat veřejně.

Jak jsem právě zjistil, práce pomocí pomodoro jsem vůbec neznal a přesto ho používám

Právě jsem se přes několik blogů proklikal k článku o pauzách při práci, kde člověk využívá techniku „pomodoro" . Tak já jsem zatím pomodoro znal tak maximálně jako výbornou odrůdu rajčat, ale to je tak asi vše. Jak jsem se ale začetl, zjistil jsem, že vlastně přesně takto pracuji už několik let, že je to ale pomodoro, jsem skutečně netušil.