Středa 13 Leden 2016

facebook twitter google plus rss

Můj osobní blog, je pro mě místo kde prezentuji svůj názor a pohled na věc.

Banner
Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 
Tweet

Už jsem si myslel, že se to snad ani nikdy nestane, ale stalo se. Společnost Invia, jeden z předních prodejců dovolené spustil konečně po letech novou verzi affiliate programu. První návštěva znamená oproti původní verzi doslova šok a to v dobrém slova smyslu.

 

Nová a dlouho slibovaná verze affiliate od Invia je konečně tady. Když jsem poprvé vstoupil do nového prostředí, měl jsem úplně úsměv na tváři. Konečně normální systém a normální přehledný affiliate program. Starý affil je proti tomu jako muzeum techniky.

Musel jsem tedy vytvořit novou registraci a to, i když přístupové údaje do starého affilu fungují, musíte se hned přeregistrovat. To mi nějak nevadí a docela chápu, že starý a nový affil nebudou, bůh ví jak kompatibilní. Vyplnění údajů zabere chvilku a už jsem se probíral samotným systémem.

Hodně dobře je udělán trekovací kód, hurá. Velmi snadno se tvoří odkazy na vnořené destinace, hurá. Poměrně zdařile je udělán vyhledávací formulář a poskytuje dostatek nastavení a člověk si může vzhled pozměnit, hurá. Z toho co jsem zatím mohl vyzkoušet, jsem nadšen i když pár věcí by se ještě našlo a ne všechno ještě funguje, například referal, letenky, atd.

Vše by mělo být časem doděláno a já doufám, že se i mě podaří rozhýbat tento affiliate program. Já osobně s affilem od Invie nemám dobrou bilanci, tedy oproti SA a TravelPortalu. Uvidíme, jestli se to s novým systémem změní. Když bude přehledný a funkční systém, mohu lépe cílit na jednotlivé kampaně a mohlo by to fungovat. No jsem na to zvědav. Oba systémy by měli fungovat souběžně do konce roku, tak je dostatek času na předělání všech odkazů a staré zašité odkazy tisíců partnerů po novém roce udělají pá pá a serp by se tam mohl pěkně vyčistit.

Co vy? Už jste se byli podívat na nový affiliate program od Invie?

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Affiliate marketing

Jak napsat ebook
Esho Ebook

Nové komentáře

Výběr webhostingu je při stavbě webu velmi důležitý...

Placla a Kupčlánek s novým vedením zavádí FB Share, nová metrika hodnocení webů.

Jak asi již víte, služby Kupčlánek a Placla změnili majitele. S touto změnou přichází i nová metrika hodnocení webů, kterou v systémech najdete. O co vlastně jde? Kde tuto metriku najdete? A hlavně bude to vůbec k něčemu dobré?

Kdo jsem já?

foto blog Jsem člověk, který má několik koníčků a směrů zájmu. Mezi tyto patří tvorba webu, internet, cestování, jídlo, fotografie a v neposlední řadě auta. Koníčků je dost a času na ně není vždy tolik, kolik bych si představoval. Zde na blogu najdete můj osobní názor na věci, co mě nějak zaujmou a chci je publikovat veřejně.

Jak jsem právě zjistil, práce pomocí pomodoro jsem vůbec neznal a přesto ho používám

Právě jsem se přes několik blogů proklikal k článku o pauzách při práci, kde člověk využívá techniku „pomodoro" . Tak já jsem zatím pomodoro znal tak maximálně jako výbornou odrůdu rajčat, ale to je tak asi vše. Jak jsem se ale začetl, zjistil jsem, že vlastně přesně takto pracuji už několik let, že je to ale pomodoro, jsem skutečně netušil.