Čtvrtek 23 Červenec 2015

facebook twitter google plus rss

Můj osobní blog, je pro mě místo kde prezentuji svůj názor a pohled na věc.

Banner
Banner
Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 
Tweet

Partnerské programy pro travel weby, weby pro návštěvníky zajímající se o cestování a dovolenou jsou jedním z produktů, které mě zajímají. Programů, které jsou přímo od cestovních kanceláří si vážím o to víc. Dnes byl ohlášen další nový affiliate program, za který jsem rád.

Alexandria affiliate program.


Dnes se na WebDealu objevil post, který avizoval nový affilate program na travel téma a tak jsem hned zbystřil. Jedná se o affiliate program pro cestovní kancelář Alexandria. O celý affiliate program cestovní kanceláře Alexandria se stará společnost NajdouVás.cz která na svá bedra vzala kompletní správu celého affiliate systému. Systém běží na velmi známé a povedené platformě Post Affiliate Pro a tak nebude pro většinu affilate partnerů problém se orientovat a začít s nasazováním affiliate odkazů.


Co pěkného si pro nás cestovní kancelář Alexandria připravila?


Velmi pěknou výši provize a to celé 3 procenta (u last minute 2 procenta) a navíc s platností cookie 90 dní!!! Na rozjezd opravdu pěkná čísla. Podmínky vstupu do programu jsou standardní, ačkoli jedna věc, která se poslední dobou v podmínkách objevuje velice často, je omezení v optimalizaci vašeho webu, nesmíte mít v programu web, který je záměrně optimalizován na klíčová slova Alexandria, CK Alexandria nebo Cestovní kancelář Alexandria. Laicky řečeno, prostě se v sepru nesmíte objevit nad webem CK Alexandria. Je to poměrně logické, protože člověk, který do vyhledávače zadá přímo název cestovní kanceláře, chce navštívit tuto cestovní kancelář, no a když budete se svým webem nad CK Alexandria je to pro ně zbytečně zaplacená provize, za zákazníka, který by stejně přišel na jejich web.

Další položky podmínek pro vstup do affiliate programu CK Alexandria, se týkají výplatního minima, které je stanoveno na 500kč a žádost o vyplacení provize zasíláte emailem, společnosti NajdouVas, která se o affiliate program stará. Pokud jste plátce DPH, bude k výsledné provizi připočteno 20% DPH, pro mě, jakožto plátce daně, je to velice dobrá zpráva.

Jak můžete propagovat?


Nástrojů k propagaci, je poměrně hodně a jsou rozděleny dle tématu a destinací. Jde o textové odkazy a banery v různé velikosti. Co je na systému dále velmi dobré, je fakt že si můžete do systému uložit přímo odkazující URL a máte vystaráno, co se týče skrývání vašeho affiliate odkazu, prostě všechny prokliky z vaší stránky, systém zaznamená a je jedno jestli obsahují affiliate kód nebo nikoli. Pro ty, kteří své affiliate kódy neskrývají, je tu možnost zvolit si při registraci tvar affiliate kódu, je to další výhoda a vy můžete mít třeba affiliate kód…mojedovolena, který bude sloužit pro identifikaci vašeho affiliate odkazu. Je to další příjemná část platformy Post Affiliate Pro. Samozřejmě zde nechybí ani AffLinkProtector, kde můžete své odkazy také maskovat.

Alexandria baner.Alexandria baner 2.

Proč CK Alexandria?


Tato cestovní kancelář totiž nabízí několik unikátních nabídek, které v ČR nikdo jiný nedělá, a když tak takových CK není mnoho. Jednou z věcí která se stala stálicí v nabídce slevových akcí této CK je například "kapesné 66 euro" zažitá sleva na kterou lidé slyší, ke každému zájezdu dostanou účastníci uvedení na smlouvě 66 euro jako kapesné na dovolenou, kapesné je jim vyplaceno před odletem na letišti. Protože tyto CK prodávám provizně jako agentura, vím, že je to oblíbená sleva. Nicméně CK Alexandria má vícero věcí, kvůli kterým s ní cestuje dost lidí. Například jako jedna z mála létá do destinací také z Karlových Varů, což je velmi dobrý tahák na webech, které jsou regionálně zaměřené. Takže pokud máte dovolenkový web, určitě nad tímto programem zauvažujte.

Kdo by mi chtěl udělat radost, může samozřejmě použít můj affiliate link a registrovat se tak jako můj podpartner. Kdo se z nějakého důvodu nechce registrovat přes můj odkaz, má zde k dispozici odkaz z WebDealu, který je bez podpartnera. přeji všem pěkné výdělky a pohodovou spolupráci s CK Alexandria.

login do Post Affiliate Pro

Komentáře   

 
LukasP
0 #1 LukasP 2012-02-29 20:37
Malá oprava, na přihlašovací stránce affilu vidím tuto větu: "Odměnou za zprostředkovaný prodej u letních zájezdů jsou 3% z ceny prodaných zájezdů, u zájezdů last minute činí provize 2%. Minimální výše provize k vyplacení je 500 Kč. Provize jsou vypláceny na záčátku měsíce." Hlavní je ta část, kdy u last minute zájezdů je nabízena provize pouze 2%, což je potom bohužel sakra rozdíl.
Citovat
 
 
Josef P.
0 #2 Josef P. 2012-02-29 21:35
Jo jo, máš pravdu za lasty je o procento méně "jen" 2 procenta. Pořád je to ale víc, než konkurenčních 1,2 nebo 1 a proplacení prokliků (záleží po kolika kliknutí máš prodej). osobně bych tady zkusil sázet právě na oblibu CK Alexandria, pokud tam budou dobré konverze tak i 2procenta budou super.
Citovat
 
 
Michaela  Čápková
0 #3 Michaela Čápková 2013-03-06 14:36
Partnerský program cestovní kanceláře Alexandria pokračuje. Nově jsou připraveny bannery pro nadcházející sezónu 2013. Podmínky v partnerském programu zůstávají. Produktem programu jsou zájezdy do různých zemí světa ať už individuální či skupinové. Odměnou za zprostředkovaný prodej u letních zájezdů jsou 3% z ceny prodaných zájezdů, u zájezdů last minut činí provize 2%. Platnost cookie je 90 dní, což je nejdelší doba platnosti pro připsání provize u partnerských programů cestovních kanceláří. Do partnerského programu CK Alexandrie affiliate.alexandria.cz/.../.. ..
Citovat
 

Affiliate marketing

Jak napsat ebook
Esho Ebook

Nové komentáře

Výběr webhostingu je při stavbě webu velmi důležitý...

Placla a Kupčlánek s novým vedením zavádí FB Share, nová metrika hodnocení webů.

Jak asi již víte, služby Kupčlánek a Placla změnili majitele. S touto změnou přichází i nová metrika hodnocení webů, kterou v systémech najdete. O co vlastně jde? Kde tuto metriku najdete? A hlavně bude to vůbec k něčemu dobré?

Kdo jsem já?

foto blog Jsem člověk, který má několik koníčků a směrů zájmu. Mezi tyto patří tvorba webu, internet, cestování, jídlo, fotografie a v neposlední řadě auta. Koníčků je dost a času na ně není vždy tolik, kolik bych si představoval. Zde na blogu najdete můj osobní názor na věci, co mě nějak zaujmou a chci je publikovat veřejně.

Jak jsem právě zjistil, práce pomocí pomodoro jsem vůbec neznal a přesto ho používám

Právě jsem se přes několik blogů proklikal k článku o pauzách při práci, kde člověk využívá techniku „pomodoro" . Tak já jsem zatím pomodoro znal tak maximálně jako výbornou odrůdu rajčat, ale to je tak asi vše. Jak jsem se ale začetl, zjistil jsem, že vlastně přesně takto pracuji už několik let, že je to ale pomodoro, jsem skutečně netušil.