Středa 13 Leden 2016

facebook twitter google plus rss

Můj osobní blog, je pro mě místo kde prezentuji svůj názor a pohled na věc.

Banner

Cestování

Leden se nám blíží ke konci a je tak na čase se poohlédnout po nějaké dovolené na léto. Protože si většinou dovolenou nemohu vzít, kdy se mi zamane, musím si jí naplánovat dostatečně dopředu. Tak má to samozřejmě své výhody ale pro rodinnou dovolenou, kdy musí člověk nějak vyladit práci, dovolenou manželky a školní docházku dětí, je člověk poměrně limitován.

Cestování

Jak napsat ebook
Esho Ebook

Nové komentáře

Novinky portálu Suprdovča

  • Muzeum motorismu ve Znojmě
  • Dolní Věstonice aneb Věstonická Venuše
  • Kde se točil úspěšný rodinný seriál Vinaři?
  • Dovolená 2015 s Exim Tours v Řecku a Tunisku
  • Náměstí Zachariáše z Hradce v Telči
  • Léto 2015 Bulharsko, Itálie a Turecko s Exim Tours
  • Den železnice v Břeclavi

Placla a Kupčlánek s novým vedením zavádí FB Share, nová metrika hodnocení webů.

Jak asi již víte, služby Kupčlánek a Placla změnili majitele. S touto změnou přichází i nová metrika hodnocení webů, kterou v systémech najdete. O co vlastně jde? Kde tuto metriku najdete? A hlavně bude to vůbec k něčemu dobré?

Kdo jsem já?

foto blog Jsem člověk, který má několik koníčků a směrů zájmu. Mezi tyto patří tvorba webu, internet, cestování, jídlo, fotografie a v neposlední řadě auta. Koníčků je dost a času na ně není vždy tolik, kolik bych si představoval. Zde na blogu najdete můj osobní názor na věci, co mě nějak zaujmou a chci je publikovat veřejně.

Jak jsem právě zjistil, práce pomocí pomodoro jsem vůbec neznal a přesto ho používám

Právě jsem se přes několik blogů proklikal k článku o pauzách při práci, kde člověk využívá techniku „pomodoro" . Tak já jsem zatím pomodoro znal tak maximálně jako výbornou odrůdu rajčat, ale to je tak asi vše. Jak jsem se ale začetl, zjistil jsem, že vlastně přesně takto pracuji už několik let, že je to ale pomodoro, jsem skutečně netušil.