Středa 13 Leden 2016

facebook twitter google plus rss

Můj osobní blog, je pro mě místo kde prezentuji svůj názor a pohled na věc.

Banner

Zajímavé webové odkazy

Odkazy na webové stránky, které pro mě mají přínos a sleduji je. Podívejte se, třeba si v seznamu najdete svého favorita. Pokud máte dobrou webovou stránku a myslíte si, že by tu měla být, napište mi přes kontaktní formulář a můžeme se domluvit na umístění, nebo na výměně odkazů s vaším webem.  Odkazy jsou tématicky seřazené a jsou doprovázené krátkým textem, který vám řekne o co na webu jde.


Internet a podnikání:

  • WebDeal - Diskuze o online podnikání na internetu, aukce, nabídky a poptávky.


Cestování:

  • Suprdovča - Cestovní rádce, přehledy katalogů od cestovních kanceláří a rady pro dovolenou.
  • Londýn jako na dlani - Průvodce Londýnem, rady a nápady pro dovolenou v Londýně.


Osobní blogy:

  • Podnikání na internetu - Blog internetového podnikatele a affiláka Lukáše.
  • Affilblog - Blog internetového podnikatele a dropshipping specialisty Franty.

Tags:

Nové komentáře

Placla a Kupčlánek s novým vedením zavádí FB Share, nová metrika hodnocení webů.

Jak asi již víte, služby Kupčlánek a Placla změnili majitele. S touto změnou přichází i nová metrika hodnocení webů, kterou v systémech najdete. O co vlastně jde? Kde tuto metriku najdete? A hlavně bude to vůbec k něčemu dobré?

Kdo jsem já?

foto blog Jsem člověk, který má několik koníčků a směrů zájmu. Mezi tyto patří tvorba webu, internet, cestování, jídlo, fotografie a v neposlední řadě auta. Koníčků je dost a času na ně není vždy tolik, kolik bych si představoval. Zde na blogu najdete můj osobní názor na věci, co mě nějak zaujmou a chci je publikovat veřejně.

Jak jsem právě zjistil, práce pomocí pomodoro jsem vůbec neznal a přesto ho používám

Právě jsem se přes několik blogů proklikal k článku o pauzách při práci, kde člověk využívá techniku „pomodoro" . Tak já jsem zatím pomodoro znal tak maximálně jako výbornou odrůdu rajčat, ale to je tak asi vše. Jak jsem se ale začetl, zjistil jsem, že vlastně přesně takto pracuji už několik let, že je to ale pomodoro, jsem skutečně netušil.