Nepropásněte další webinář s Tomášem Dekanem a Františkem Szabó

by on

Tak tu máme pozvánku na další webinář s affiliate ikonami, jde o další online pokec v rámci běžícího programu Affiliate Mystery. První webinář byl super a tak byste si neměli nechat ujít i ten další.

Před časem jsem psal o prvním velmi povedeném on-line webináři, kde jste mohli poslouchat a klást své otázky on-line třem ikonám Českého affiliate. V prvním webináři se sešel Tomáš Dekan, František Szabó a Mario Roženský. Psal jsem o něm zde.

A máme tu pozvánku na další takový on-line webinář, který bude už zítra. Takže si zapište do diáře, čtvrtek 16. 1. od 19:00 sledovat on-line webinář affiliate mystery. Tentokráte bude webinář pod taktovkou Tomáše Dekana, Františka Szabó a jako hosté budou zítra přizvání dva lidé, kteří se účastní kurzu Affiliate Mystery.

Čtvrtek 16.1.2014 od 19:00

Mimo povídání o budoucích trendech affiliate a o tom jaký bude affiliate rok 2014 se těším právě na ty dva lidi z programu Affiliate Mystery, jsem zvědav, kdo přijde, mám svůj tajný tip, protože některé lidi co do programu šli znám a i když to nejsou v affiliate úplní zelenáči, tak si program zatím chválí. No uvidíme zítra. Já si čas určitě udělám, protože poslední webinář affiliate mystery byl moc fajn, tak přijďte posedět.

Mohlo by se vám také líbit

1 Comment
  1. Primelinks 6 месяца před

    Sice jsem sledoval jen ze záznamu, ale stálo to za to !

    Odpověď

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


CAPTCHA Image
Reload Image