Neuvěřitelné se stalo skutkem a Invia spustila nový affiliate program

by on

Už jsem si myslel, že se to snad ani nikdy nestane, ale stalo se. Společnost Invia, jeden z předních prodejců dovolené spustil konečně po letech novou verzi affiliate programu. První návštěva znamená oproti původní verzi doslova šok a to v dobrém slova smyslu.

 

Nová a dlouho slibovaná verze affiliate od Invia je konečně tady. Když jsem poprvé vstoupil do nového prostředí, měl jsem úplně úsměv na tváři. Konečně normální systém a normální přehledný affiliate program. Starý affil je proti tomu jako muzeum techniky.

Musel jsem tedy vytvořit novou registraci a to, i když přístupové údaje do starého affilu fungují, musíte se hned přeregistrovat. To mi nějak nevadí a docela chápu, že starý a nový affil nebudou, bůh ví jak kompatibilní. Vyplnění údajů zabere chvilku a už jsem se probíral samotným systémem.

Hodně dobře je udělán trekovací kód, hurá. Velmi snadno se tvoří odkazy na vnořené destinace, hurá. Poměrně zdařile je udělán vyhledávací formulář a poskytuje dostatek nastavení a člověk si může vzhled pozměnit, hurá. Z toho co jsem zatím mohl vyzkoušet, jsem nadšen i když pár věcí by se ještě našlo a ne všechno ještě funguje, například referal, letenky, atd.

Vše by mělo být časem doděláno a já doufám, že se i mě podaří rozhýbat tento affiliate program. Já osobně s affilem od Invie nemám dobrou bilanci, tedy oproti SA a TravelPortalu. Uvidíme, jestli se to s novým systémem změní. Když bude přehledný a funkční systém, mohu lépe cílit na jednotlivé kampaně a mohlo by to fungovat. No jsem na to zvědav. Oba systémy by měli fungovat souběžně do konce roku, tak je dostatek času na předělání všech odkazů a staré zašité odkazy tisíců partnerů po novém roce udělají pá pá a serp by se tam mohl pěkně vyčistit.

Co vy? Už jste se byli podívat na nový affiliate program od Invie?

Jan Berky

You may also like

Leave a Comment