Masáže pro muže, při nichž můžete čekat víc, než jen uvolněné trapézy – pojďme se podívat, co nabízí takzvané erotické masážní salóny

by on

Možná jste již narazili na pojem masáže pro muže a podivili jste se, v čem jsou jiné, než ty běžné. Nuže vězte, že se jedná v podstatě o eufemismus pro masáž erotickou. To samozřejmě neznamená, že nejsou i salóny, nabízející stejné služby ženám, pravdou nicméně je, že většinu klientely u služeb tohoto druhu tvoří muži. Čeho přesně se mohou v podnicích tohoto typu nadít, o tom pojednáme vzápětí.

 

Masáže pro muže, se šťastným koncem

Nedílnou součástí procedur tohoto druhu je takzvaný „happy end“, což neznamená nic jiného než to, že je masáž završena orgasmem, k němuž klientovi masérka dopomůže. Pozor, přímý sex se ale v drtivé většině salónů tohoto druhu nenabízí! Ke šťastnému konci dovádí klienta výhradně masérčiny ruce (nebo, v některých případech, také nohy).

 

Znamená to, že sexuální potěšení hraje v tomto případě hlavní roli?

Podle toho, z jakého úhlu se na celou věc díváme, nemusí být „happy end“ tím hlavním, co lidi na této masáži láká. Ve své podstatě je uspokojení tohoto druhu jen jednou z mnoha složek celku erotické masáže. Ta zahrnuje prvky klasické fyzioterapie (každá masérka by měla mít solidní teoretické základy i praxi v bezpočtu masážních technik), ale také, podle konkrétního typu masáže, i třeba dýchací cvičení, jógu či meditační techniky. Svět smyslných masáží je skutečně pestrý a redukovat jej pouze na erotické potěšení by bylo velikou chybou! Je to teprve jejich celek, který láká spoustu mužů k tomu, aby služby tohoto druhu vyhledávali.

 

Na jaké druhy těchto masáží můžete narazit?

Erotické masáže se dělí do mnoha druhů, jejichž výčet by zabral příliš mnoho prostoru. Pojďme se podívat alespoň na ty nejrozšířenější.

· Na prvním místě se sluší zmínit takzvanou klasickou erotickou masáž. Ta vychází ze standardní fyzioterapie švédského typu, s jakou se můžete běžně setkat. Samozřejmě, v salónech, o jejichž službách hovoříme, se jich můžete dočkat v poněkud smyslnější podobě.

· Nuru. Tato procedura se vynořila v Japonsku přibližně v 70. letech minulého století a od té doby se stala populární napříč celým světem. Nuru se řadí mezi procedury známé jako „tělo na tělo“, a občas se jí rovněž přezdívá „sex bez sexu“. Při nuru masérka pracuje nejen rukama, ale celým tělem. Může se po klientovi vozit, otírat a celkově s ním být v co nejintimnějším kontaktu, aniž by přitom ale došlo k přímému sexu. Hladký průběh celé procedury je umožněn speciálním kluzkým gelem vyrobeným z mořských řas.

· Tantra. Společně s nuru jde možná o nejvyhledávanější ze všech erotických prodecur. Kouzlo tantry tkví v její intimní a meditativní povaze. Tantra pečuje rovným dílem o tělo i duši a kromě hluboké fyzické relaxace může nabídnout i zážitek, který pro mnohé hraničí až s extází. Některé třeba i zážitek tantry přivede k takzvanému tantrickému sexu, který může vnést čerstvý vítr do stagnujícího intimního života.

· Stimulace prostaty. V některých salónech je tato procedura poskytována jako extra služba, jinde je celá masáž postavena na ní. Mužům, kteří si troufnou, může přinést nečekané potěšení, ale může být i dobrá pro udržení dobré kondice této žlázy, s níž má v průběhu života problém spousta mužů.

Snad jsme vám pomohli trochu si udělat představu o pestrém světě erotických masáží. Byli byste ochotni jednu takovou sami vyzkoušet? Proč ano či proč ne?

Jan Berky

You may also like

Leave a Comment