Rozvoz dortů Praha: jaké druhy si můžete objednat, kolik stojí a jak rychle vám objednávku doručí!

by on

Rozvoz dortů Praha je služba určena především zaneprázdněným jedincům nebo společnostem, avšak nejen jim. Její hlavní výhodou je úspora času. Dostupnost společností online je již standardem a i cukrárny se snaží přesunout část svých aktivit online. To je dobré pro zákazníky i firmy samotné. Co bychom měli v této souvislosti vědět.

 

Tip: Jak si mohu rozvoz dortů objednat?

Díky moderním technologiím jsou prodej a doručování zboží jednodušší než kdykoliv předtím. Ve vyhledávači najdeme množství cukráren, které mají připravený objednávkový systém. Ten umožňuje odeslat kontaktní informace, poznámky nebo fotografie spojené s vaším požadavkem. Další možností, jak dort na míru objednat, bývá návštěva prodejny. Stačí i zavolat, nebo poslat email. Nově se také setkáme s přítomností cukráren na sociálních sítích, jako jsou Facebook a Instagram. Ty umožňují komunikaci pomocí přímých zpráv.

 

Nabídka cukráren bývá pestrá. Jaké dorty, kromě těch klasických, si mohu objednat?

Nejdřív se podíváme na klasické dorty. Ty cukrárna mívá standardně skladem a dost často je můžeme zakoupit i přímo na prodejně. Jejich příprava nezabere tolik času a proto jde o ideální volbu v případě, že potřebujeme rychle nakoupit. Další populární kategorií jsou dětské dorty, většinou na motivy pohádkových postaviček. Dětem dělají skutečně velkou radost. A nesmíme zapomenout na dorty narozeninové, které jsou vrcholem každé oslavy.

Speciální místo v každé cukrárně mají také dorty svatební. Ty jsou nedílnou součástí každé svatební hostiny spolu s dalšími svatebními doplňky.Dost často se vyrábějí i v nestandardních velikostech. Ty je pak třeba doplnit o nejedlé součásti, aby vše drželo pohromadě. Mnohdy se připravují dorty i po částech a skládají se do finální podoby až na místě oslavy. Převoz obstarává firma a skládá je vyškolený firemní asistent.

Chcete vylepšit zážitek z vašeho svatebního dortu? Existuje ještě jedna možnost, jak své hosty potěšit tímto oslavným dortem. Na přání bývají některé cukrárny připravené vyměnit nejedlé části za speciální suroviny, které je možné následně sníst. Díky tomu po Vašem dortu nezbyde vůbec nic.

Populární jsou také dorty pro alergiky nebo zákazníky s určitou dietou. Sem můžeme zařadit dorty bezlepkové, ve kterých není běžná mouka, dorty bez marcipánu nebo jedinečné veganské dorty.

 

Jak dlouho trvá doručení objednaného dortu?

Doručení bývá individuální. Vždy totiž záleží, jestli je připravovaný dort na skladě, nebo se bude vyrábět na míru. Z podstaty věci je někdy složité odhadnout, kolik času zabere příprava objednávky. Někdy jde o několik hodin, v případě složitějších návrhů i o pár dní. Jakmile je dort připraven, přichází čas na samotné doručení. Většina společností nabízí možnost vlastního rozvozu po Praze. Jde o velmi rychlou záležitost. Dorty jsou u zákazníka obvykle do hodiny.

 

Kolik stojí rozvoz dortů po Praze? Cena se liší podle společnosti.

Většina cukráren inzeruje i dopravu zdarma. Tu nabízí v závislosti na ceně objednávky. Rozpětí je různorodé a pohybuje se od 800 až po 5000 korun. Pokud je objednávka v nižší cenové úrovni, přichází na řadu klasická placená doprava. l individuální, často stanovené podle velikosti a hmotnosti dortu.

 

Je možné objednat rozvoz dortu po celé Praze?

Pokud jste si objednali dort z Pražské cukrárny, doprava po území hlavního města není většinou problém. To platí i pro přilehlé oblasti nedaleko města. V případě větších vzdáleností je více než rozumné prověřit dopravní možnosti předem.

A jaké jsou vaše zkušenosti s rozvozem dortů v Praze? Napište nám svojí nejlepší zkušenost do komentáře!

Jan Berky

You may also like

Leave a Comment