Máte málo fanoušků na webu?

by on

Jak při tvorbě webu využít sociální sítě a mít tak nějaké lajky na Facebooku, tvíty na Twitteru a nebo nějaké ty plus jedničky na Googlu a to vše od opravdových lidí? Pokud si myslíte, že budete muset platit nějakému vykukovi za to, že mnohdy podvodně získá lidi z Facebooku a naláká je na nějakou stránku, kterou vám pak prodá atd., tak jste na omylu.

Před pár dny se objevil na internetové scéně nový systém na zvýšení počtu fanoušků na sociálních sítích, to že sociální sítě mají v propagaci webů opravdu svůj význam, není třeba nějak dál omílat. Jak ale mít na webu desítky, stovky nebo tisíce fanoušků tak aby to mělo smysl. Pokud chcete svůj web propagovat pomocí sociální sítě je vcelku jedno, že máte na webu dvacet miniatur fotek lidí z Facebooku a u toho „toto se líbí 3560 lidem“ když ale odkaz na váš web v reálu nikdo z nich nikdy na své zdi nezobrazí.  Vy potřebujete, aby lidé z Facebooku přicházeli na váš web a to budou jedině tehdy, pokud někdo na své zdi uveřejní odkaz na váš web a jeho přátelé se na něj podívají, případně ho lajkují a sdílejí dál, pokud je dobrý.

LikeSystem zvyšte počet fanoušků na svém webu.

Každý z nás asi má na Facebooku nějaké přátele, většinou to ale nestačí k tomu, aby nám úspěšně propagovali web, proto je tu nová služba s názvem LikeSystem, kde si vlastně všichni propagátoři webů pomáhají tím, že jeden druhému lajkují weby. Vypadá to následovně, já mám web, který chci, aby byl na Facebooku vidět, ale mám málo přátel na to, aby web pomocí odkazu na zdi obletěl Facebook, tak si svou stránku zaregistruji do LikeSystemu a už to frčí. Další uživatelé vidí můj web ve výpisu webů, které se dají lajkovat a jejich odkaz se objeví na zdi toho, kdo mu dá „to se mi líbí“ Tak se zaručí, že web nalajkuje například 100 lidí kteří v systému jsou a každý bude mít v přátelích 100 lidí, kterým se na zdi objeví „Toníkovi se líbí tento odkaz“ to už je slušná propagace že jo.

LikeSystem zvyšte počet fanoušků na svém webu.

Stejný postup se dá uplatnit i na sociální systémy jako je Twitter, Google+ nebo Youtube. Teď důležitá informace a otázka kterou si mnozí z vás položí „co za to?“. Zadarmo ani kuře nehrabe, ale v LikeSystemu ano, celý systém je založen právě na spolupráci všech, kdo v systému jsou a pomáhají si s propagací svých webů. Takže k dispozici máte kredity, ty získáte za registraci a za jednotlivé lajkování webů ostatních uživatelů, čím víc webů lajkujete a pomůžete ostatním v podpoře jejich projektů, tím víc kreditů se vám připisuje a tím víc lidí může opětovně klikat na vaše weby a dostávají kredity zase nazpět, takový menší kolotoč. Pro ty, kteří nemají čas a nechtějí lajkovat weby ostatních, je tu i možnost kredity si koupit za opravdu symbolickou částku, ceník je dostupný po registraci do LikeSystému.

Abych to shrnul, myslím že LikeSystem je dobrá věc, kde si webmasteři pomáhají s propagací webů pomocí sociálních sítí. Výhoda je že to dělají dobrovolně a ví, na co klikají a co lajkují a je tak velmi pravděpodobné, že si odkaz na jejich zdi někdo přečte, bude ho sdílet a přijde se na web podívat. Vyzkoušejte LikeSystem nic to nestojí a uvidíte sami, že je to velmi slušný nástroj pro propagaci webu.

Mohlo by se vám také líbit

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


CAPTCHA Image
Reload Image